bezsejfu

Jediné, co vám zloděj nevykrade, je schránka

Každý rok přibývá vykradených domácností. Ale lidé si stále uchovávají své cennosti ve svých domovech. Přitom s nimi úplně zbytečně hazardují. Buďte chytřejší a uchovávejte svůj majetek mimo dosah nenechavých rukou. Užijete si tak klidnější dovolenou.

ty

Bez schránky hazardujete se svým majetkem

Je to až k neuvěření, kolik lidí nesmyslně vydává své vzácné a drahé věci všanc zlodějům. Přitom statistiky hovoří jasně. Každý rokem se zvyšuje počet vykradených domácností. Ve většině případů byl pachatelem někdo, koho oběť dobře znala.


Nezřídka to byl dokonce dlouholetý přítel nebo dokonce rodinný příslušník. Proto byste si měli dávat dobrý pozor, komu svěřujete klíče od svého domova. Nebo můžete ukrýt své drahocennosti na opravdu bezpečné místo a být v klidu. Takovým místem může být bezpečnostní schránka


Kolik vás to vyjde? Méně než si myslíte

Pronájem bezpečnostní schránky je ideální pro chvíle, kdy se chystáte na delší zahraniční dovolenou. Ale využít jí můžete samozřejmě i dlouhodobě. Například se do ní dají ukrýt cenné papíry nebo vaše vlastní závěť. Pokud se obáváte, že na schránku nebudete mít dostatek peněz, můžete být v naprostém klidu.


Schránku si totiž může pořídit každý. Cena za ní je totiž vypočítávaná podle její velikosti. A jelikož většina lidí potřebuje před zloději ukrýt šperky, cenné papíry nebo drobné sběratelské předměty, úplně vám postačí schránka menší velikosti.


Kde si schránku zařídíte rychle a bez starostí?

Když se bavíte s někým o bezpečnostních schránkách a jejich pronajmutí, většině lidem se vybaví nekonečně dlouhá fronta na bankovních přepážkách. Znudění bankovní úředníci a nekonečné papírování. Kromě toho se musíte trefit do úředních hodin a to nebývá zrovna jednoduché.


Nebankovní bezpečnostní schránka vám zajistí klidný spánek a navíc si ji můžete zařídit kdykoliv se vám to hodí. Chraňte své cennosti bez zdlouhavého vyřizování a čekání. Navíc v nebankovním sektoru se schránka plní roboticky. Tudíž nikdo jiný, kromě vás, netuší co jste si do schránky uložili.